O Firmie

MG Ekoprojekt

Co wyróżnia MG EKOPROJEKT? Przede wszystkim kompleksowość i usługi, których wysoki poziom mogą potwierdzić nasi zadowoleni klienci. Nasz zespół to doświadczani specjaliści którzy na każdym szczeblu zlecenia wykonują swoje zadanie ze 100% zaangażowaniem!

Mg Ekoprojekt.

Państwo jako Inwestorzy możecie być w zupełnie spokojni – zadbaliśmy już o wiele inwestycji i doskonale zaopiekujemy się również Państwa projektem. Wszystkie procedury prowadzimy zgodnie z normami prawa budowlanego i podatkowego.

Zawsze przestrzegamy norm z zakresu BHP! Naszej kontroli podlega nie tylko przebieg prac zmierzających do realizacji inwestycji, ale również bezpieczeństwo pracy ludzi zaangażowanych w dany projekt i Możesz spać spokojnie, my zajmiemy się wszystkim za Ciebie

Zawsze przestrzegamy norm z zakresu BHP! Naszej kontroli podlega nie tylko poziom prac jako całokształt inwestycji, ale również bezpieczeństwo pracy budowlańców i innych ludzi zaangażowanych w projekt inwestycji. Możesz spać spokojnie, my zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

  • Posiadamy realne 100% zadowolonych klientów! 100% 100%

Opinie

Podejście kierownika do budowy jest profesjonalnie, działa dokładnie i skrupulatnie, broni interesów inwestora. Przez cały proces inwestycji kontakt na wysokim poziomie. Polecam każdemu inwestorowi.

Paweł G.

Dziękuję firmie Mg Ekoprojekt za fachową pomoc przy budowie mojego domu. Cały proces sprawnie kontrolowany, wykonawca dopilnowany. Współpraca z takim Kierownikiem budowy to przyjemność. Serdecznie polecam wszystkim! Wiesław Nowak

Zaufali nam

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas +48 516 272 456 lub napisz

MG Ekoprojekt

Nasze usługi obejmują szeroko rozumiane usługi nadzoru nad inwestycjami w tym: pełnienie funkcji inwestora zastępczego, nadzory techniczno-kosztowe nad realizacjami inwestycji, nadzory bankowe (monitor bankowy) oraz doradztwo techniczne.

Kontakt

Tel. +48 516 272 456
E-mail biuro@mgekoprojekt.pl
Wola Zgłobieńska 39 c

36-046 Zgłobień
NIP 661 215 01 13

Call Now ButtonZadzwoń teraz :)